Ostoja sp.c.

Centrum Medyczne

Rejestracja

510 921 916
ul. Energetyka 2a, 63-800 Gostyń
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

O nas

OSTOJA sp.c. Centrum Medyczne rozpoczęło działalność w marcu 2014 roku. Oferujemy szeroki zakres opieki medycznej, którą zapewnia kilkunastu lekarzy specjalistów z doświadczeniem klinicznym, z renomowanych ośrodków, m. in. z Poznania, Wrocławia, Leszna.

MISJA

Naszym nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i satysfakcję Pacjenta. Pragniemy stać się Centrum Medycznym przyjaznym Pacjentowi, świadczącym usługi na najwyższym poziomie.


WIZJA

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Pacjentów, wykorzystując w pełni doświadczenie i potencjał naszego personelu oraz nowoczesną aparaturę medyczną.


CO NAS WYRÓŻNIA

 1. Jakość, doświadczenie, kompleksowość i nowoczesność

   Spełniamy Twoje oczekiwania

 2. Zapewniamy Państwu dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej, którą tworzy zespół perfekcjonistów i pasjonatów swojego zawodu. Profesjonalizm utożsamiamy z ich wiedzą i doświadczeniem, a każda decyzja terapeutyczna poprzedzona jest wnikliwym wywiadem medycznym. Nowoczesna aparatura, jaką dysponujemy, umożliwia lekarzowi postawienie precyzyjnej diagnozy – w jednym miejscu i w krótkim czasie.

 3. Elastyczność i komfort

   Od nas możesz wymagać więcej

  Staramy się poświęcić każdemu Pacjentowi wystarczającą ilość czasu i znaleźć dogodny termin wizyty lekarskiej. Dysponujemy nowoczesnym, przestronnym wnętrzem oraz infrastrukturą dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, by każdy Pacjent mógł poczuć się komfortowo.

 4. Przyjazna atmosfera

   Wiemy, ile znaczy uśmiech – Twój dla nas i nasz dla Ciebie

  Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. W codziennej pracy kierujemy się życzliwością, wrażliwością i uprzejmością. Dbamy o pełne zaangażowanie całego personelu oraz wysoką kulturę osobistą.


ostoja gostyns fanpage
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X